Eland Eland penzion

Penzión a ubytovanie na Červenom Kláštore

Naša jedinečná poloha v blízkosti Červeného Kláštora Vám zabezpečí pohodlie a relax v čarokrásnom prostredíi Zamaguria, ktorý si zamilujete.

Program

20. Apr.

Zažite zahájenie jarnej vodáckej sezóny na Pieninách s ELANDOM

Zažite zahájenie jarnej vodáckej sezóny na Pieninách s ELANDOM. Ubytovaní hostia penziónu ELAND dostanú ako bonus pri pobyte v našom zariadení splav Dunajcom na rafte...

12. DEC

Mikulášsky víkend na Elande

Príďte stráviť mikulášsky víkend v našom penzióne! Pozývame všetkých, jednotlivcov aj rodiny. Deti do 12 rokov majú pobyt zdarma a všetky deti čaká mikulášske prekvap...

23. AUG

Hrbatý na Elande

V dňoch 21. - 23. 08. 2014 navštívi penzión Eland Dominik Hrbatý, náš vynikajúci tenisový reprezentant a finalista Davis cupu z roku 2005. Pozývame všetkých priate...

08. MAY

Slávnostné spustenie hipoturistiky

Dňa 8.5. spolu spustíme hipoturistiku na Spiši. O zaujímavý program sa postará voltížne predstavenie a dozviete sa aj čo – to o hipoterapii. Privítame všet...

08. MAY

KID FIT – ukážka z kurzu Plávanie novorodencov, dojčiat a batoliat

Ak čakáte bábätko alebo už detičky máte, určite ste už počuli o KID FIT. Zaoberajú sa kurzami plávania pre novorodencov, dojčatá, batoľatá a deti, ale aj naprík... • Zažite zahájenie jarnej vodáckej sezóny na Pieninách s ELANDOM. Ubytovaní hostia penziónu ELAND dostanú ako bonus pri pobyte v našom zariadení splav Dunajcom na rafte, kanoe, alebo plti.

  V termíne od 20. Apríla do 31. Mája. O Váš zážitok na vode sa postará súčasný tréner vodáckeho klubu Pieniny p. Škantár. Tešíme sa na Vašu účasť v našom penzióne ELAND.

  Evka a Ďusi Trattoria s.r.o., ELAND


 • Príďte stráviť mikulášsky víkend v našom penzióne! Pozývame všetkých, jednotlivcov aj rodiny. Deti do 12 rokov majú pobyt zdarma a všetky deti čaká mikulášske prekvapenie! Tešíme sa na Vás :)
 • V dňoch 21. - 23. 08. 2014 navštívi penzión Eland Dominik Hrbatý, náš vynikajúci tenisový reprezentant a finalista Davis cupu z roku 2005.  Pozývame všetkých priateľov a fanúšikov tenisu spoznať Dominika osobne. Ubytovaní hostia si s ním môžu zatrénovať, porozprávať sa a vypočuť si o jeho bohatej tenisovej kariére.

  Všetko bez nároku na honorár, čím Dominik prejavil svoj kamarátsky vzťah s Júliusom Merkovským, s ktorým sa už niekoľko rokov delí o kulinárske špeciality talianskej kuchyne. Po tréningoch spoločne pripravia v kolibe penziónu Eland špeciality, na ktoré sa už teraz môžete tešiť.

  Bližšie informácie:
  Július Merkovský 905 867 771
 • Dňa 8.5. spolu spustíme hipoturistiku na Spiši. O zaujímavý program sa postará voltížne predstavenie a dozviete sa aj čo – to o hipoterapii. Privítame všetkých milovníkov koní, malých aj veľkých.


  Pýtate sa, čo vlastne tá hipoturistika je? V súčasnosti je jedným z najvyhľadávanejších a stále viac obľúbených spôsobov oddychu. Má veľmi blízko k hipoterapii. Pobyt v prírode spojený s kontaktom so zvieraťom vedie k rozvoju duševných schopností a umožňuje aktívny odpočinok.

  A to nie len pre deti, ale aj pre dospelých. Bez ohľadu na vek, pohlavie či zdravotný stav, hipoturistika je vhodná pre každého. Dokonca aj pre telesne a mentálne postihnuté osoby. Spomaľte svoj uponáhľaný život a zabudnite na bežné starosti pri pohľade na krásy Pienin z konského sedla. Na tieto zážitky nikdy nezabudnete...


  Vyvetrajte svoje kone a spoznávajte vo svojom sedle krásy, ktoré ponúka príroda v okolí Elandu. Náš penzión ponúka možnosť ustajniť až 2 páry koní.


   

 • Ak čakáte bábätko alebo už detičky máte, určite ste už počuli o KID FIT. Zaoberajú sa kurzami plávania pre novorodencov, dojčatá, batoľatá a deti, ale aj napríklad jogou pre tehotné ženy, či kurzami starostlivosti o novorodenca.

  Dovoľte, aby sme vás pozvali na ukážku jedného z týchto kurzov vo štvrtok 8.5. s osvedčenými inštruktorkami. Vezmite svoje ratolesti a zoznámte sa spoločne s plávaním v príjemnom prostredí nášho penziónu.

  Ak sa vám ukážka zapáči, môžete sa zúčastniť víkendových pobytov, ktoré v spolupráci s KID FIT ponúkame. Tešíme sa na vás :)
   

  Viac info o KID FIT na http://www.kidfit.sk/

 • 19. 04. 2014 – varenie tradičnej veľkonočnej hrudky
  20. 04. 2014 – otvorenie penziónu Eland

  - 10:00 vystúpenie detského folklórneho súboru ROVINKA 
  - vystúpenie Jaroslava Dvorského popoludní zbieranie veľkonočných vajíčok na lúke

  21. 04. 2014 – tradičná veľkonočná šibačka a oblievačka varenie jahňacieho guľáša
  Eland - veľká nocPríďte stráviť veľkonočné sviatky v príjemnej atmosfére novootvoreného hotela Eland! V dňoch od 19. 4. do 21. 4. 2014 sme pre Vás pripravili zaujímavý program, kde nebudú chýbať zaujímavé akcie, do ktorých sa môžete zapojiť.

  Začíname v sobotu, 19. apríla varením tradičnej veľkonočnej hrudky. Záujemcovia sa môžu zapojiť a skúsiť si tak jej výrobu a prípravu. 

  V nedeľu Vás o 10:00 poteší vystúpenie detského folklórneho súboru ROVINKA pod vedením Majky Kolendovej.
  Milovníkov operného spevu poteší vystúpenie Jaroslava Dvorského. Popoludní máme pre tých najmenších pripravené prekvapenie. Doprajte svojim ratolestiam radosť a zábavu pri hľadaní veľkonočných vajíčok na lúke :)

  Veľkonočný pondelok sa bude niesť v duchu tradícií, ku ktorým patrí oblievačka a šibačka. Gurmáni si vychutnajú varenie jahňacieho guľáša.
  Ste srdečne vítaní :)