Eland Eland penzion

Penzión a ubytovanie na Červenom Kláštore

Naša jedinečná poloha v blízkosti Červeného Kláštora Vám zabezpečí pohodlie a relax v čarokrásnom prostredíi Zamaguria, ktorý si zamilujete.

Penzión Eland***

Pozývame Vás do novovybudovaného penziónu Eland*** v očarujúcom regióne Zamaguria. Nachádza sa v Spišskej Starej Vsi, vzdialenej iba 9 km od Červeného Kláštora. Tento trojposchodový penzión ponúka komfortné ubytovanie s kapacitou 30 lôžok s možnosťou až 10 prístelok. 

Nádherné prostredie v sebe snúbi neobyčajne krásnu prírodu, historické pamiatky či tradičnú slovenskú ľudovú architektúru. Naše služby poskytnú dokonalú rovnováhu pôžitkov na tele, ale ja na duši. Necháte sa hýčkať v moderne vybavenom wellness centre alebo radšej okúsite chutné špeciality talianskej kuchyne v našej reštaurácii.

Rozhodnutie je na Vás.
Tím Penziónu Eland

Program

25.08.2017

Prerušenie dodávky elektriny

Na základe oznamu od Východoslovenskej distribučnej a.s. upozorňujeme, že dňa 25.08.2017 bude prerušená dodávka elektriny v čase od 07.20 hod do 16.30 hod. 

04.06.2017 -

Kultúrne štvrtky v parku, Stará Ľubovňa

Každý štvrtok môžete zažiť na Nám. gen. Štefánika v Starej Ľubovni rôznorodý program s vystúpeniami hudobných, tanečných a speváckych skupín či rozprávky pre deti. Progra...

Rezervácia

Od:
Počet nocí:

Rezervačná asistencia: +421 905 867 771